Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi
30/04/2019 13:23:55 - 30/04/2019 13:23:55 - 6887 Okunma

Üniversitemiz, EKET Fuarcılık tarafından 29 Nisan 2019 tarihinde Keşan Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Üniversite Tercih ve Tanıtım Fuarı nda üniversite adaylarıyla bir araya geldi.

Üniversiteli olma hayali kuran öğrencilerin, üniversiteleri daha yakından tanıma şansı bulduğu tanıtım etkinliğinde Kırklareli Üniversitesi’ni, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi personelleri; Öğr. Gör. Ezgi ZENGİN ile Samet ERGİ temsil etti. Vakıf üniversitelerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte yer alan tek Devlet Üniversitesi olarak Üniversitemizin tanıtım standı büyük ilgi gördü.

Üniversitemizin fakülteleri, yüksekokulları, bölümleri, kontenjanları, bursları, barınma imkânları ve uluslararası değişim programlarının anlatıldığı fuarda, tanıtım materyalleri dağıtılarak 15 Haziran – 16 Haziran tarihleri arasında yapılacak Temel Yeterlilik Sınavı (TYT) ve Alan Yeterlilik Sınavı (AYT) öncesinde öğrenciler bilgilendirildi. Kırklareli Üniversitesi’nin kampüs hayatı, akademik başarıları, sosyal tesisleri, öğrenci kulüpleri ve etkinlikleri ile kariyer imkânları hakkında da yararlı bilgilerin aktarıldığı tanıtım organizasyonunda, Kırklareli Üniversitesi’nin yükseköğretimde doğru bir tercih olduğuna dikkat çekildi.

Üniversite Tercih Tanıtım KLÜ

Facebook Twitter Google Plus
ÜNİVERSİTEMİZ KEŞAN’DA DÜZENLENEN “ÜNİVERSİTE TERCİH ve TANITIM FUARI” NDA TANITILDI
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.