Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi
24/02/2015 15:55:48 - 24/02/2015 15:55:48 - 5543 Okunma

Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa AYKAÇ, Üniversitemiz kadrosuna yeni katılan akademisyenlerle bir araya geldi.

Rektörlük Senato Toplantı Odasında gerçekleştirilen toplantıda, Üniversitemiz personeliyle tanışan Prof. Dr. Mustafa AYKAÇ; bireysel ilişkilerin mümkün olduğunca sıcak tutulması gerektiğini söyledi.

Kırklareli’nin huzurlu, güvenli ve doğal güzelliklere sahip bir şehir olduğunu ifade eden Prof. Dr. AYKAÇ; bunun yanı sıra rahat bir akademik çalışma ortamının bulunduğunu, öğrenci ve öğretim elemanlarının Kırklareli Üniversitesi’nin en büyük gücü olduğunu kaydetti.

Üniversite olarak hedefinin bilimsel çalışmalar ve yayınlarda gösterilmesinin önemine dikkat çeken Prof. Dr. AYKAÇ; “Yeni gelen mesai arkadaşlarımızın bizimle nitelikli çalışmalara imza atacağına, ilimize, bölgemize, ülkemize katkılar sağlayacağına inancım tamdır. Bütün meslektaşlarıma hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Üniversitemize yeni katılan akademisyenlerin sorularını cevaplayan Prof. Dr. AYKAÇ, sorunların ve görüşlerin en iyi şekilde değerlendirilerek, yapılacak çalışmalarda göz önünde bulundurulacağını dile getirdi.

tanışma

Facebook Twitter Google Plus
rektör bey tanışma
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.