Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi
01/04/2015 10:08:07 - 01/04/2015 10:08:07 - 6241 Okunma

Üniversitemiz, Tekirdağ Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğinde bu yıl yedincisi düzenlenen “Üniversite ve Meslek Tanıtım Günü”ne katılarak lise öğrencileriyle buluştu.

31 Mart 2015 tarihinde Tekirdağ Anadolu Lisesi’nde açılan fuara 3'ü devlet üniversitesi olmak üzere toplam 37 üniversite katıldı.

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İŞLER, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Halit EREN, Tekirdağ Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet SOLAK ile çok sayıda davetlinin katıldığı açılış törenine öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Tekirdağ’daki yükseköğrenime hazırlanan gençlerin doğru tercih yapmalarına yardımcı olabilmek ve üniversiteleri daha yakından tanımalarını sağlamak amacıyla düzenlenen fuarda Üniversitemiz tarafından açılan standı çok sayıda öğrenci ziyaret etti. Tekirdağ Anadolu Lisesi ile Tekirdağ İl merkezindeki diğer liselerden katılan öğrencilere broşür ve katalog gibi tanıtım malzemelerinin de dağıtıldığı stantta Üniversitemizin eğitim, beslenme, barınma olanakları ve sportif imkanları hakkında öğrencilere bilgiler verildi. Standımızı Milli Eğitim Müdürü Halis İŞLER ve beraberindekiler de ziyaret etti.

Etkinliğin sonunda Tekirdağ Anadolu Lisesi Müdürlüğü tarafından Üniversitemize teşekkür belgesi verildi.

Üniversite Tanıtım

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.