Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi
24/05/2016 17:23:35 - 24/05/2016 17:23:35 - 10974 Okunma

Üniversitemizin akademik birimlerinde eğitim-öğretim gören öğrencilerden oluşan takımlarının katıldığı 9. Spor Etkinlikleri, sona erdi. Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen spor etkinlikleri, 25 Nisan-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kayalı Kampüsünde yapıldı.

2015-2016 Eğitim Öğretim yılının bitimine doğru öğrencilere yönelik, bir yılın stresini atma ve öğrencilerin final sınavları öncesinde fiziksel ve psikolojik olarak sınava hazırlanmaları için yapılan spor etkinliklerinde, satrançta Mühendislik Fakültesi, Masa Tenisinde Sağlık Yüksekokulu, Voleybol Bayanlarda Sağlık Yüksekokulu, Voleybol Erkeklerde İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Basketbolda Mühendislik Fakültesi birinci oldu.

Kapalı Spor Salonunda düzenlenen törende, dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını; Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bora Aslan, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Alaattin Yerlikaya, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri Davut Ceylan, Mühendislik Fakültesi Sekreteri Sinan Akgün ve Öğr. Gör. Muhammed Ali Çakır verdi.

spor klu

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.