Basın Yayın ve Halkla İlişkiler
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi
24/05/2017 10:58:20 - 24/05/2017 10:58:20 - 8644 Okunma

Trakya Kalkınma Ajansı tarafından yürütülmekte olan Üniversitemizin de paydaş olarak yer aldığı "Çok Paydaşlı Ortaklık Modeli ile Kariyer Hizmetlerinin Verilmesi Projesi"  kapsamında 24 - 25 Mayıs 2017 tarihlerinde Kayalı Kampüsü 2. Derslik 1 Nolu Salon'da ve önündeki fuaye alanında Kırklareli İstihdam Fuarı ve Panel Etkinlikleri düzenlenecektir. Organizasyonun ana düzenleyicileri Üniversitemiz, Kırklareli İŞKUR ve Trakya Kalkınma Ajansı’dır.

24 Mayıs 2017 Çarşamba günü düzenlenecek olan Kırklareli İstihdam Fuarı’nda öğrencilerimiz bölgenin en büyük işletmeleri ile bir araya gelebilecek, kurulacak stant alanlarında şirketlerle ilgili ön bilgileri alıp iş ve staj görüşmeleri yapabilecek,  ulusal ve uluslararası kurumların temsilcilerinin katıldığı eş zamanlı 5 atölye çalışmasında kariyer odaklı uygulamaları deneyimleyebileceklerdir. 

25 Mayıs Perşembe günü yapılacak Panel Etkinliklerine ise alanında ün yapmış ya da Türkiye'nin büyük şirketlerinde yönetici pozisyonlarında yer alan 8 panelist, konuşmacı olarak katılacaktır. İlçe kampüslerimizde yer alan öğrencilerimizin fuar ve panel etkinliklerimize katılımını kolaylaştırmak için hem 24 hem de 25 Mayıs günü proje kapsamında araç ayarlanmıştır.

Bütün öğrenci, mezun ve mensuplarımızın davetli olduğu etkinliklerle ilgili detaylı bilgi talepleri için Üniversitemizin Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi’yle 444 40 39 Dahili 1032 ya da 1033 numaralı telefonlardan ve kariyer.klu.edu.tr mail adresinden iletişime geçilebilir. 

24 Mayıs Kırklareli İstihdam Fuarı’nın Programı için TIKLAYINIZ.

24 Mayıs Kırklareli İstihdam Fuarı’na Katılacak Firma ve Kamu Kurumlarının Listesi için TIKLAYINIZ.

İlçelerden etkinlere ücretsiz ulaşımın detayları için TIKLAYINIZ.

kariyer

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.